MEKTAŞ MAKİNA

20 Yılı Aşkın Profesyonel Deneyim...

Misyonumuz & Vizyonumuz

Firmamız, müşteri mutluluğunu kendisine misyon edinmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı, %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı düstur edinmiştir.

Ürün Teslimatı

Türkiye'nin bütün şehirlerine gönderim yapıyoruz. Gönderim ücreti için detaylı bilgiye iletişim sayfasındaki bilgilerden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

20 yıla yakın modelhane otomasyonuna deneyimimiz ve geniş bayi ve teknik servis ağımız ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

2010 yılında TKT firması ile distribütörlük sözleşmesi imzalayarak, İspanya üretimi olan TKT DOT 180-220, 2 ve 4 kafa plotter ile yüksek çizim hassasiyeti ve hızını müşterilerimize sunmaya başladık. 2019 yılı itibariyle de yeni model TDOT ile çizim makinelerinde çıtayı en yükseğe kaldırdık.

2012 yılında Dünyanın en önde gelen CAD Sistemlerinden Optitex firması ile sözleşme imzalayan firmamız, 3 boyutlu tasarım programlarının Türk Tekstil Sektörü ile tanışmasını sağlamıştır. Kalıp oluşturma, serileme, pastal oluşturma ve dünyanın en gelişmiş otomatik pastal yerleştirme programının yanında, modelhanede büyük zaman kazandıran 3 boyutlu giydirme programını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

2014 yılından itibaren firmamız kendi markası DANTE ile sektördeki deneyimini kendi makinelerin geliştirme ve üretmeye yöneltmiş ve DANTE PREMIUM, DANTE ICON, DANTE SMART plotter serisi ile müşterilerine kaliteden ödün vermeden daha ekonomik çözümler sunmaya başlamıştır. DANTE PREMIUMCUT serisi ile de kesici makineler ile sadece Türkiye değil dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak müşteri ağını genişletmektedir.